Balsam brązujący, czyli sposób na naturalną opaleniznę

Balsam brązujący to doskonała alternatywa na bezpieczne uzyskanie opalenizny, bez poparzeń słonecznych i przyspieszania fotostarzenia.

Poznaj zalety jego stosowania

Balsam brązujący w odróżnieniu od słońca, nie pozostawia trwałych przebarwień i nieestetycznych śladów po stroju kąpielowym. Zamiast narażać swoje ciało na potencjalnie szkodliwe promieniowanie UVB i UVA, lepiej użyć balsamu brązującego, który nada Twojej  skórze naturalny brązowy odcień. Pierwsze efekty dzięki zawartości DHA widoczne są już po kilku godzinach od nałożenia, z kolei erytruloza wydłuża to działanie. Po 24h od nałożenia produktu możesz cieszyć się zdrową i piękną opalenizną jak po powrocie ze słonecznych wakacji! Warto pamiętać, że kosmetyk opala „stopniowo”, to znaczy, że skóra będzie miała coraz bardziej intensywny kolor z każdym użyciem.

Innowacyjna formuła balsamu brązującego

Balsam brązujący SUBLIME od FUEMO z dodatkiem naturalnej erytrulozy nadaje naturalny, równomierny i długotrwały efekt opalonej skóry. Balsam dzięki swojej innowacyjnej formule nie wysusza skóry, nie zostawia plam ani specyficznego zapachu. Skóra po jego użyciu staje się widocznie odżywiona, nawilżona i odzyskuje swój blask.

Niezwykły zapach wanilii, mango i pomarańczy pobudza zmysły, i daje chwilę odprężenia. Zawartość oleju buriti w składzie skutecznie pielęgnuje skórę, poprawiając elastyczność i wzmacniając jej strukturę. Kompleks AQUAXTREM™ jest bardzo ważnym składnikiem, ponieważ ogranicza utratę wody z naskórka powodując długotrwałe i głębokie nawilżenie.  Więcej o tym kompleksie pisaliśmy tutaj : Jak nawilżyć i odżywić suchą skórę na twarzy? – Fuemo

Balsam łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i pozostawia uczucie miękkości na skórze.

Jakie składniki aktywne odpowiadają za “opalanie” naszej skóry?

Erytruloza i Dihydroksyaceton to dwa składniki, które zawarte są w niemal każdym balsamie brązującym. Powodują one barwienie skóry i nadają efekt opalenizny. Balsam brązujący Sublime od Fuemo zawiera w swoim składzie zarówno Erytrulozę jak i Dihydroksyaceton. Dzięki synergii tych dwóch składników efekt opalenizny widoczny już po pierwszym użyciu. Pierwsze efekty dzięki zawartości DHA widoczne są już po kilku godzinach, z kolei erytruloza wydłuża i pogłębia to działanie. Więcej o tych skłądnikach pisaliśmy tutaj : Erytruloza czy DHA? Kluczowe składniki balsamów brązujących – Fuemo

 

Opalenizna bez smug! Pamiętaj o użyciu peelingu do ciała przed nałożeniem balsamu brązującego Sublime.

Wykonanie peelingu ciała jest koniecznym etapem pielęgnacji przed użyciem balsamu brązującego Sublime, jeżeli chcesz, by Twoja  opalenizna utrzymywała się dłużej, a także, by nie pojawiły się plamy i przebarwienia. Przed nałożeniem balsamu Sublime użyj najlepiej peeling do ciała Absolute. Sól himalajska i drobinki pomarańczy zawarte w peelingu dokładnie ścierają zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku. Absolute nie pozostawia tłustej warstwy, co niezbędne jest do prawidłowego rozprowadzenia balsamu brązującego Sublime, a Dzięki zawartości drogocennych olejów skóra staje się głęboko nawilżona i wygładzona, dodatkowo peeling solny Zarówno Peeling jak i Balsam posiadają zapach pomarańczy, mango i wanilii  dzięki czemu idealnie się ze sobą komponują.

Po takim rytuale pielęgnacyjnym Twoja skóra będzie nie tylko cudownie opalona, ale także nawilżona, odżywiona i cudownie pachnąca. Zapach pomarańczy, mango i wanilii przeniesie Cię myślami do najlepszych wakacyjnych wspomnień.

 

 

 

Nie chcesz teraz kończyć zakupów?

Wprowadź swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. Kto wie, może prześlemy nawet kod rabatowy :)