Balsam brązujący z erytrulozą. Naturalna opalenizna bez smug, przebarwień i specyficznego zapachu samoopalacza.

Balsam brązujący SUBLIME od FUEMO z erytrulozą nadaje subtelny i naturalny efekt opalonej skóry, bez smug i przebarwień. Nie ma także nieprzyjemnego zapachu samoopalacza, który bardzo często jest spotykany przy tego typu produktach.

Balsam brązujący z erytrulozą – Czym jest i jak działa?

Balsam brązujący Sublime z erytrulozą zawiera, aż 97,4% naturalnych składników. Jest to doskonała alternatywa dla solarium oraz opalania. Wystawiając skórę na słońce narażamy ją na szkodliwe działanie promieniowania UVA i UVB. W przypadku balsamu brązującego Sublime otrzymujemy naturalną opaleniznę w zdrowy i bezpieczny sposób. Dzięki zawartej w składzie balsamu erytrulozie oraz DHA efekt przyciemnienia skóry jest subtelny i pojawia się stopniowo- Więcej o erytrulozie i DHA pisaliśmy tutaj : Erytruloza czy DHA? Kluczowe składniki balsamów brązujących – Fuemo

Dodatkowym plusem balsamu brązującego Sublime jest aspekt pielęgnacyjny. Zawiera on liczne składniki odżywcze, które nawilżają skórę, czyniąc ją gładką i promienną. Zawartość oleju buriti w składzie skutecznie pielęgnuje skórę, poprawiając elastyczność i wzmacniając jej strukturę. Kompleks AQUAXTREM™, który otrzymywany jest z korzeni rabarbaru, ogranicza utratę wody z naskórka powodując długotrwałe i głębokie nawilżenie. (Więcej o tym kompleksie pisaliśmy tutaj : Sucha, odwodniona i szorstka skóra twarzy? Poznaj sposób na jej nawilżenie. – Fuemo. Balsam brązujący SUBLIME łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i pozostawia uczucie miękkości na skórze.

Jak przygotować skórę przed nałożeniem balsamu brązującego Sublime?

Jak przygotować skórę przed nałożeniem balsamu brązującego? To pytanie pojawia się bardzo często!

Na dzień przed planowanym nałożeniem balsamu brązującego SUBLIME wykonaj dokładny peelingu ciała. Zwróć szczególną uwagę na części ciała skłonne do przesuszeń- mamy tu na myśli: kostki, kolana, łokcie oraz dłonie. Rekomendujemy użycie Peelingu do ciała ABSOLUTE, który nie pozostawia tłustej warstwy, co niezbędne jest do prawidłowego rozprowadzenia balsamu brązującego Sublime. Zarówno Peeling jak i Balsam posiadają zapach wanilii, pomarańczy i mango co sprawia, że idealnie się ze sobą komponują.

Balsam brązujący Sublime- jak stosować?

Po wykonaniu Peelingu solnego ABSOLUTE, na oczyszczoną i suchą skórę kolistymi ruchami równomiernie nakładaj niewielkie ilości balsamu brązującego. Po nałożeniu produktu należy dokładnie umyć dłonie i paznokcie. Co ważne, w dzień aplikacji należy unikać kontaktu skóry z wodą przez około 5-8 godzin. To ważne, dlatego rekomendujemy Ci jego aplikacje na noc.

Jak długo utrzymuje się efekt opalenizny po użyciu balsamu brązującego?

Opalenizna uzyskana dzięki balsamowi brązującemu FUEMO Sublime utrzymuje się około tygodnia. W celu podtrzymania opalenizny rekomendujemy Ci powtarzanie aplikacji balsamu co kilka dni. Dzięki temu będziesz cieszyć się stale zdrowo wyglądającą skórą na codzień!

Co jeszcze powinnaś przeczytać- Dowiedz się co o SUBLIME myśli nasza Ambasadorka EDYTA : link do nagrania

Nie chcesz teraz kończyć zakupów?

Wprowadź swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. Kto wie, może prześlemy nawet kod rabatowy :)