polska marka glamour glammies 2024

Glamour Glammies 2024- FUEMO laureatem w kategorii -Polska Marka

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że marka FUEMO po raz drugi z rzędu zdobyła prestiżową nagrodę Glamour Glammies, tym razem w kategorii „Polska Marka”.

Tę wyjątkową nagrodę przyznaje magazyn GLAMOUR, który co roku zaprasza do wspólnego wyboru najlepszych kosmetyków, hitów urodowych i akcesoriów kosmetycznych ostatnich dwunastu miesięcy. Wraz z czytelnikami magazynu oraz użytkownikami portalu Glamour.pl, wyróżniono najbardziej innowacyjne i lubiane produkty na rynku.

Glamour Glammies 2024- Kategorie Oceniane w Konkursie

– Twarz
– Ciało
– Makijaż
– Włosy
– Produkty Eco
– Marka Polska
– Zapach
– Produkty Funkcjonalne (Suplementy Urody)
– SPA & Wellness / Miejsca
– Zabiegi Kosmetyczne

Dla marki, która na rynku istnieje zaledwie 1,5 roku, zdobycie tak prestiżowej nagrody jest ogromnym wyróżnieniem i potwierdzeniem najwyższej jakości naszych produktów. To również dowód na to, że nasza społeczność – cudowne użytkowniczki i użytkownicy – pokochali nasze produkty. Każda Wasza opinia jest dla nas cenna i pomaga nam się rozwijać.

Chcemy Wam serdecznie podziękować za zaufanie i wsparcie, które od Was otrzymujemy.

Od lewej : Joanna Winiarska- Szefowa działu uroda Glamour, Maciej i Kamila Pawlińscy- właściciele marki Fuemo , Katarzyna Dąbrowska- naczelna magazynu Glamour
Joanna Winiarska- Szefowa działu uroda Glamour, Maciej i Kamila Pawlińscy- właściciele marki Fuemo , Katarzyna Dąbrowska- naczelna magazynu Glamour

Gala wręczenia nagród odbyła się 23 maja 2024 roku w klubie Moon w Warszawie. FUEMO reprezentowali założyciele marki – Kamila i Maciej Pawlińscy. Było to niezwykle emocjonujące wydarzenie, pełne inspiracji i urody, gdzie mogliśmy celebrować nasze wspólne sukcesy.

Słowa od założycieli:

“To ogromny zaszczyt i wielka radość dla nas, że po tak krótkim czasie obecności na rynku, nasza praca została tak wspaniale doceniona. Jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie, które otrzymujemy od naszej społeczności. Dzięki Wam czujemy, że wszystko, co robimy, ma wielką wartość. Dziękujemy z całego serca i obiecujemy, że to dopiero początek naszej wspólnej przygody z pięknem.”

Właściciele FUEMO –

Kamila i Maciej Pawlińscy

 

 

 

Kamila i Maciej Pawlinscy- właściciele marki FUEMO
Kamila i Maciej Pawlinscy- właściciele marki FUEMO

 

Zapraszamy również do obejrzenia relacji z gali na naszym profilu społecznościowym oraz na stronie internetowej. Cieszcie się razem z nami i bądźcie na bieżąco z kolejnymi nowościami od FUEMO, które z pewnością Was zaskoczą!

Pełną liste laureatów Glamour Glammies 2024 znajdziecie tutaj : Laureaci 10. edycji plebiscytu urodowego magazynu Glamour – Glamour Glammies 2024! – Glamour.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nie chcesz teraz kończyć zakupów?

Wprowadź swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. Kto wie, może prześlemy nawet kod rabatowy :)